REHABILITACJA DOMOWA

Tę formę rehabilitacji oferujemy pacjentom, którzy nie poruszają się samodzielnie i nie mają możliwości dotarcia do naszego gabinetu.
Realizacja i dobór zabiegów rehabilitacyjnych w ramach usług w domu pacjenta następuje po wcześniejszej ocenie stanu zdrowia, dokonanej w wyniku konsultacji medycznej lekarza specjalisty.
W ramach rehabilitacji domowej oferujemy Państwu ćwiczenia usprawniające, ćwiczenia czynno-bierne, mobilizacje stawowe i tkanek miękkich, masaż, pozycje wyciągowo – odciążające i inne niezbędne zabiegi. Naszą opiekę rehabilitacyjną kierujemy do wszystkich pacjentów, niezależnie od wieku i schorzenia. Oferujemy Państwu w ramach rehabilitacyjnej usługi domowej klasyczne zabiegi rehabilitacyjne jak również rehabilitację prowadzoną nowoczesnymi metodami terapeutycznymi takimi jak: techniki terapii manualnej, metody PNF itp.
Nasz wykwalifikowany personel posiada duże doświadczenie zawodowe i jest w stanie świadczyć usługi rehabilitacyjne w dogodnym dla Państwa miejscu, terminie i czasie.

Cennik usług w ramach rehabilitacji domowej :

Rehabilitacja: 1 wizyta – 85 zł[przy większej ilości wizyt cena do negocjacji.], (rehabilitacja narządu ruchu, usprawnienia w zmianach zwyrodnieniowych, rehabilitacja przed i pooperacyjna, ćwiczenia korekcyjne – zajęcia indywidualne),

NIE POBIERAMY OPŁATY ZA DOJAZD DO PACJENTA NA TERENIE MIASTA !!!

Umów już dzisiaj wizytę.

Kontakt

Rehabilitacja po udarze, wylewie

Rehabilitacja po udarze, wylewie

Rwa kulszowa

Rwa kulszowa

Pakiet dla Amazonek

Pakiet dla Amazonek